BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

4.Gün

5 MAYIS PAZAR 2019

11:00-12:00 AYASOFYA SALONU

Katılımcı: Halid el-UVEYSİ

Kudüs ve Farkındalığımız

Düzenleyen: Kudüs Bilinci Derneği

11:00-12:00 SÜLEYMANİYE SALONU

Katılımcı: İsa GÜCEYÜZ

İstikamet

Düzenleyen: Genç Öncüler

12:00-13:00 AYASOFYA SALONU

Katılımcı: Doç.Dr. Osman ŞIMŞEK

Türk İslam ve Batı Medeniyetleri Çerçevesinde

Türkiye’de; İkili Kimlik ve İkili Bakıştan Tevhidi

İstikamete Yöneliş

Düzenleyen: Medeniyet Tasavvuru Gençliği

12:00-13:00 SÜLEYMANİYE SALONU

Katılımcı: Tarık Sezai KARATEPE

Bedir’den Çanakkale’ye Şuur

Düzenleyen: Yeni Toplum Kurucuları

12:00-14:00 ORTAK ALAN

Katılımcı: Hayal Gücü, Bilim ve Teknoloji Üçgeninde

Kimlik Algısı

Betül ŞATIR: Dijitalleşme Çağında Çocuk

Olmak

Sümeyye CEYLAN: Çocuklara Bilimi Nasıl

Sevdiririz?

Merve Safa LIKOĞLU: İnanma İhtiyacı ve

Üslubumuz

Düzenleyen: KAGEM

13:00-14:00 SÜLEYMANİYE SALONU

Katılımcı: Sami ULUKAVAK

Düzenleyen: Mimce Mühendisler Derneği

14:00-15:00 AYASOFYA SALONU

Katılımcı: M.Selman DÖNMEZ

İstikamet Ekseninde Gençlik

Düzenleyen: Mimce Mühendisler Derneği

14:00-15:00 SÜLEYMANİYE SALONU

Katılımcı: Ayhan METIN

Engelliler İçin Neler Yapılabilir?

Düzenleyen: Engelsiz YBU

14:00-15:00 ORTAK ALAN

Katılımcı: Taekwondo Gösterisi

Düzenleyen: KAGEM-Türkiye Taekwondo Fedarasyonu

15:00-16:00 AYASOFYA SALONU

Katılımcı: Taha KILINÇ

İstikamet Kudüs

Düzenleyen: Kudüs ve Tarihimiz Derneği(KUTAD)

15:00-16:00 SÜLEYMANİYE SALONU

Katılımcı: Mehmet Tahir İKILER

Tiyatro ve Müslüman Genç

Düzenleyen: Münevverhane Topluluğu

ORTAK ALAN

Katılımcı: Gençlik Paneli

Düzenleyen: Genç Hareket Ankara – Anadolu Öğrenci Birliği

Araştırma ve Kültür Vakfı – YediHilal – Adam Vakfı

16:00-17:00 AYASOFYA SALONU

Katılımcı: Doç. Dr. Cafer ACAR

Gençliğin Tarih Şuuru

Düzenleyen: Mefkûre Kültür Sanat ve Düşünce Topluluğu

16:00-17:00 SÜLEYMANİYE SALONU

Katılımcı: Berat KJAMILI

Sosyal Girişimcilik

Düzenleyen: Hacettepe Üniversitesi Genç Liderler Topluluğu

17:00-18:00 AYASOFYA SALONU

Katılımcı: Hatice KINIK

Kimlik

Düzenleyen: Uluslararası Doktorlar Derneği

17:00-18:00 SÜLEYMANİYE SALONU

Katılımcı: Mv. Zeynep YILDIZ &

Zeynep YAVUZ

Hak ve Sorumluluklarımız

Düzenleyen: Genç Hareket Ankara

18:00-19:00 AYASOFYA SALONU

Katılımcı: Said YAVUZ

Şuurlu Gençliğin Pusulası

Düzenleyen: Osmanlı Medeniyeti Topluluğu

18:00-19:00 SÜLEYMANİYE SALONU

Katılımcı: Prof. Dr. Orhan ASLAN

Bilginin Yolculuğu

Düzenleyen: Yeni Toplum Kurucuları

18:00-19:00 ORTAK ALAN

Katılımcı: Yarışma

Düzenleyen: KAGEM-Türkiye Zeka Vakfı

20:00 KAPANIŞ PROGRAMI

STAND ETKİNLİKLERİ

Saat Stand Etkinlik

14:00 KAGEM standı Merve Safa LIKOĞLU ve
Betül ŞATIR İmza günü