BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

KOCATEPE GENÇLİK FUARINDA VI. KEZ #GENÇLİK1LİKTE

Türkiye Diyanet Vakfı Kadın Aile ve Gençlik Merkezi (TDV KAGEM) ’in ev sahipliğinde düzenlenen ve 2014 yılından itibaren düşünce, kültür, sanat ve edebiyat dünyamızın önde gelen isimleriyle bir araya gelmeyi, aynı zamanda gençlere yönelik faaliyet gösteren öğrenci toplulukları, dergiler ve düşünce merkezlerini ortak bir platformda buluşturmayı amaçlayan Kocatepe Gençlik Fuarı bu yıl 2-5 Mayıs 2019 tarihleri arasında Kocatepe Camii Fuar Alanı’nda gerçekleşecek.  Bu anlamlı buluşmada ulusal ve uluslararası ölçekte gençlik faaliyetleri yürüten 38 sivil toplum kuruluşu yer alacak.

Her yıl farklı temalar etrafında gerçekleştirilen fuarın bu yıl ki teması “Kimlik-Şuur-İstikamet” olarak belirlendi.

Kocatepe Camii Fuar alanında düzenlenecek olan fuarın açılışı 2 Mayıs 2019 Perşembe Saat:17.00’de gerçekleştirilecektir.

Kocatepe Gençlik Fuarı 2-3 Mayıs tarihlerinde 16.00-22.00; 4-5 Mayıs tarihlerinde ise 10.00-22.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Fuar etkinlikleri www.kocatepegenclikfuari.net ve @genclikfuar fuar sosyal medya adreslerinden takip edilebilecek. Ayrıca fuar süresince #Gençlik1likte etiketiyle sosyal medyada fuardaki etkinliklere dikkat çekilecek.

Haberler

GENÇLER, DÖRT GÜN BOYUNCA KOCATEPE GENÇLİK FUARINDA “KİMLİK, ŞUUR, İSTİKAMET” TEMASI ETRAFINDA BİR ARAYA GELDİ

GENÇLER, DÖRT GÜN BOYUNCA KOCATEPE GENÇLİK FUARINDA “KİMLİK, ŞUUR, İSTİKAMET” TEMASI ETRAFINDA BİR ARAYA GELDİ ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir