BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

VI. Kocatepe Gençlik Fuarı Başvuruları Başladı

2014 yılından itibaren düşünce, kültür, sanat ve edebiyat dünyamızın önde gelen isimleriyle bir araya gelmeyi, aynı zamanda gençlere yönelik faaliyet gösteren öğrenci toplulukları, dergiler ve düşünce merkezlerini ortak bir platformda buluşturmayı amaçlayan Kocatepe Gençlik Fuarı 2-5 Mayıs 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Fuarda kurucusu ya da yürütücüsü gençlerden oluşan ulusal/uluslararası ölçekte projeler üreten/çalışmalar yapan kuruluşlara yer verilecektir. Fuarda yer alacak kuruluşlar, değerlendirme komisyonu tarafından yapılacak titiz bir çalışma sonucunda belirlenerek ilan edilecektir. Bu sebeple başvuru formundaki soruların eksiksiz ve ayrıntılı olarak doldurulması büyük önem taşımaktadır.

TDV KAGEM olarak Kocatepe Gençlik Fuarı’na gösterilen ilgi ve katkılardan dolayı teşekkür ediyor, bu güzel buluşmanın hayırlı ve bereketli olmasını diliyoruz.

Son başvuru tarihi: 10 Mart 2019

Fuar Başvuru Formu’na aşağıdaki linklerden 3 ayrı dilde ulaşabilirsiniz.

Buraya Tıklayınız

Başvurular 22 Şubat – 10 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

 Değerlendirme sonunda Fuarda yer almasına karar verilen kuruluşların formda belirttikleri temsilcisiyle hazırlık aşamalarında yer alması gerekmektedir. Ankara dışından gelecek katılımcı kuruluşlardan 2 temsilcinin ulaşım ve konaklama masrafları TDV KAGEM tarafından karşılanacaktır.

Fuar teması, Başvuru Formunda yer alan öneriler de dikkate alınarak, ön değerlendirme sonunda belirlenecek ve bu eksende katılımcılardan, sosyal, kültürel, akademik ve sanatsal etkinlikleri düzenlemeleri beklenecektir. Başvuru sürecinde belirtilmeyen ve başvuru onaylandıktan sonra Fuar Takvimine işlenmeyen söyleşi, okur-yazar buluşması, atölye çalışmaları, yarışma gibi etkinliklerin gerçekleşmesine izin verilmeyecektir.

Fuar öncesi ve esnasında tüm kuruluşların tanıtım, sosyal medya ve duyuru çalışmalarına aktif destek vermeleri beklenmektedir.

TDV KAGEM olarak Kocatepe Gençlik Fuarı’na gösterilen ilgi ve katkılardan ötürü teşekkür ediyor, bu güzel buluşmanın hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.

Haberler

GENÇLER, DÖRT GÜN BOYUNCA KOCATEPE GENÇLİK FUARINDA “KİMLİK, ŞUUR, İSTİKAMET” TEMASI ETRAFINDA BİR ARAYA GELDİ

GENÇLER, DÖRT GÜN BOYUNCA KOCATEPE GENÇLİK FUARINDA “KİMLİK, ŞUUR, İSTİKAMET” TEMASI ETRAFINDA BİR ARAYA GELDİ ...

2 yorumlar

  1. Merhaba, Derneklerin fuara katılımı/stant vs. için ücret talep ediliyor mu? Ayrıca katılımcılarda aradığınız diğer şartlar nedir?

    • Gülyaşar ŞEN

      Merhaba, herhangi bir ücret talep edilmiyor. Katılımcıların gençlik kuruluşu olması gerekiyor. Ayrıca herhangi bir siyasi propaganda malzemesi bulundurmaması ve ve ticari satış yapılması yasaktır. Başvuru formunu titizlikle doldurmanız yeterli. Fuara kabuünüz doldurduğunuz formdaki bilgilere göre fuar komisyonu tarafından değerlendirilerek karar verilerek ilan edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir