BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

IV. Kocatepe Gençlik Fuarı Başvuruları Başladı

2014 yılından itibaren düşünce, kültür, sanat ve edebiyat dünyamızın önde gelen isimleriyle bir araya gelmeyi, aynı zamanda gençlere yönelik faaliyet gösteren öğrenci toplulukları, dergiler ve düşünce merkezlerini ortak bir platformda buluşturmayı amaçlayan Kocatepe Gençlik Fuarı 6-9 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Fuarda kurucusu ve yürütücüsü gençlerden oluşan Ankara’da ve ulusal ölçekte sosyal projeler üreten kuruluşlara yer verilecektir. IV. Kocatepe Gençlik Fuarı’nda yer alacak kuruluşlar, titiz bir değerlendirmenin ardından belirlenecektir. Bu yüzden linkte bağlantısı verilen Başvuru Formunun eksiksiz ve ayrıntılı doldurulması; yapılacak etkinliklerin özgün olması büyük önem taşımaktadır.

Başvuru Formu 

Başvurular 3-19 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Değerlendirme sonunda Fuarda yer almasına karar verilen kuruluşların sabit bir temsilciyle hazırlık aşamalarında yer alması gerekmektedir. Ankara dışından gelecek katılımcı kuruluşlardan 2 temsilcinin ulaşım ve konaklama masrafları TDV KAGEM tarafından karşılanacaktır.

Fuar teması, Başvuru Formunda yer alan öneriler de dikkate alınarak, ön değerlendirme sonunda belirlenecek ve bu eksende katılımcılardan, sosyal, kültürel ve sanatsal stant etkinlikleri düzenlemeleri beklenecektir. Başvuru sürecinde belirtilmeyen ve başvuru onaylandıktan sonra Fuar Takvimine işlenmeyen söyleşi, okur-yazar buluşması, atölye çalışmaları, yarışma gibi etkinliklerin gerçekleşmesine izin verilmeyecektir.

Fuar öncesi ve esnasında tüm kuruluşların tanıtım, sosyal medya ve duyuru çalışmalarına aktif destek vermeleri beklenmektedir.

Fuar etkinliklerini dair ayrıntılar ulaşmak ve etkinliklerin incelenebilmesi için http://tdvwpkocatepe.tdvase1we1.p.azurewebsites.net/ erişime açılmıştır.

TDV KAGEM olarak Kocatepe Gençlik Fuarı’na gösterilen ilgi ve katkılardan ötürü teşekkür ediyor, bu güzel buluşmanın hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.

Haberler

AKIL-İLİM-MARİFET EKSENİNDE KOCETEPE GENÇLİK FUARI

Türkiye Diyanet Vakfı Kadın Aile ve Gençlik Merkezi (KAGEM) tarafından dördüncüsü düzenlenen Kocatepe Gençlik Fuarı’nda ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir