BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

2. Gün

2. Gün (7 MAYIS PAZAR)

FÂRÂBÎ SALONU 11:00-11:45
Katılımcı: Nurettin SOYAK
Düzenleyen: Enderun Eğitim Vakfı
Genç Adam Dergisi

ORTAK ALAN 12:30-13:30
Belgesel Göç’erken
Büşra İNCESU
Düzenleyen: Hempa Çocuk Derneği

1 NOLU STANT 13:00-13:45
Katılımcı: Turgay BAKIRTAŞ
Düzenleyen: Genç Ufuk Fikir Kulübü
Derneği

ORTAK ALAN 14:00-16:00
Katılımcı:
SÖZÜN ÖZÜ
İhsan FAZLIOĞLU
Ömer TÜRKER
İbrahim Halil ÜÇER
Düzenleyen: KAGEM

FÂRÂBÎ SALONU 15:00-15:45
Katılımcı: Hilal SÖYLEMEZ
Düzenleyen: Kudüs Akademisi

GAZALÎ SALONU 15:00-15:45
Katılımcı: Şahin BAYZAN
Düzenleyen: Enderun Eğitim Vakfı
Genç Adam Dergisi

1 NOLU STANT 15:00-16:00
Katılımcı: Ayşe PEHLİVAN
Düzenleyen: TDV Münevverhane Öğrenci
Topluluğu

1 NOLU STANT 15:00-16:00
Katılımcı: Muhammed ÖZDEMİR
Düzenleyen: Genç Ufuk Fikir Kulübü
Derneği

33 NOLU STANT 15:30-16:30
Katılımcı: Selçuk ERİNCİK
Düzenleyen: Mefkûre Kültür, Sanat ve
Düşünce Topluluğu

ORTAK ALAN 16:00-18:00
Film Gösterimi
Biz Burada Kalacağız
Emine ÇINAR
Tülay GÖKÇİMEN

Düzenleyen: Karınca Kararınca

FÂRÂBÎ SALONU 16:00-16:45
Katılımcı: Ayşegül GENÇ
Düzenleyen: Genç Gönüllüler / Genç Dergi

GAZALÎ SALONU 16:00-16:45
Katılımcı: M. Sami ULUKAVAK
Düzenleyen: Mimce Mühendisler Derneği

27 NOLU STANT 16:00-17:00
Katılımcı: Harun SÖNMEZ
Düzenleyen:
Kızılcahamam-Çamlıdere
Eğitim ve Sosyal Yardımlaşma
Vakfı

14 NOLU STANT 16:00-17:00
Katılımcı: Ömer Faruk ÖZCAN
Düzenleyen: Adalet ve Medeniyet Derneği

FÂRÂBÎ SALONU 17:00-17:45
Katılımcı: Ahmet YILDIZ
Düzenleyen: Mefkûre Kültür, Sanat ve
Düşünce Topluluğu

GAZALÎ SALONU 17:00-17:45
Katılımcı: Erol GÖKA
Düzenleyen: Şehir ve Medeniyet Derneği

35 NOLU STANT 17:00-18:00
Katılımcı: Erdal ÇAKIR
Düzenleyen: Kelebek Etkisi Topluluğu

27 NOLU STANT 17:00-18:30
Katılımcı: Ebubekir KURBAN
Düzenleyen:
Kızılcahamam-Çamlıdere
Eğitim ve Sosyal Yardımlaşma
Vakfı

ORTAK ALAN 18:00-19:00
Katılımcı: Hamza YERLİKAYA
Düzenleyen: KAGEM

GAZALÎ SALONU 19:00-19:45
Katılımcı: Nurullah GENÇ
Düzenleyen: Genç Gönüllüler/Genç Dergi

ORTAK ALAN 19:30-20:30
Belgesel: Savaşın Çocukları Belgeseli
Tülay GÖKÇİMEN
Düzenleyen: Genç Ufuk Fikir Kulübü
Derneği

17 NOLU STANT 19:30-20:30
Katılımcı: Selçuk FERİT
Düzenleyen: Hempa Çocuk Derneği